Polecane artykuły w dziale: Aktywni dziadkowie

W czasach, kiedy technologia i masowa produkcja zdominowały rynek, pojawiają się inspirujące historie przedsiębiorców, którzy wybierają wyjątkowe ścieżki rozwoju biznesu. Jednym z takich fascynujących pomysłów jest zaplecione rękodzieło, które stało się nie tylko formą kreatywnej aktywności, lecz także źródłem utrzymania i wyrazem pasji. Rozmowa z Magdaleną Pielaszkiewicz, założycielką firmy "zaplecione_m", udowadnia, jak zaangażowanie w rękodzielniczą praktykę może przekształcić się w udany i wartościowy projekt.

Co znajdziesz w tym dziale?

„Aktywni Dziadkowie” to dział poświęcony motywowaniu osób po 50-tym roku życia do różnych form aktywności, w tym: do aktywności fizycznej, zawodowej oraz aktywności związanej z rozwijaniem własnych pasji i zainteresowań.

„Aktywni Dziadkowie” to miejsce przeznaczone dla osób, które pragną stale uczyć się, rozwijać i poznawać nowe dziedziny życia; mają w sobie pasję i ciekawość świata; chcą być na bieżąco z najnowszymi trendami i nadążać za zamieniającą się rzeczywistością.

Znajdziesz tu artykuły i poradniki na temat:

  • ćwiczeń fizycznych, które utrzymają Cię w dobrej formie oraz poprawią jakość twojego zdrowia,
  • czasu wolnego, który możesz wykorzystać do zmiany swojego stylu życia i poprawy jego jakości,
  • edukacji seniorów, a w tym treści związane z nowymi technologiami, kursami i szkoleniami, które pomogą ci rozwijać swoje umiejętności i stale podnosić swoje kompetencje,
  • pracy i emerytury, gdzie dowiesz się, w jaki sposób możesz dorobić do emerytury i znaleźć idealny pomysł na biznes.

Zapraszamy także do brania udziału w licznych konkursach dla seniorów, które wspieramy swoim patronatem medialnym. Dają one możliwość podzielenia się z innymi osobami swoim doświadczeniem oraz pasjami, a w zamian oferują wiele cennych nagród i satysfakcji z wygranej.

[czytaj więcej]