Piekarnik do zabudowy Bosch - na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu?

Piekarnik do zabudowy dzisiaj wydaje się bardziej atrakcyjną opcją niż tradycyjna kuchnia gazowo-elektryczna składająca się z płyty grzejnej na górze i piekarnika na dole. Kuchnia w zabudowie daje zdecydowanie więcej swobody – chociażby w kwestii ustawienia piekarnika na takiej wysokości, na jakiej się chce. Wśród producentów piekarników do zabudowy jednym z rynkowych liderów jest Bosch. W poniższym artykule podpowiemy, na co zawrócić uwagę, zastanawiając się nad zakupem urządzenia tej firmy.
  • Artykuł reklamowy
  • Ostatnia aktualizacja: 2023-10-30
  • Szacowany czas czytania: 1 min.
Piekarnik do zabudowy Bosch - na co warto zwrócić uwagę podczas zakupu? /

Piekarniki do zabudowy – dlaczego Bosch?

Piekarniki do zabudowy oferuje wiele firm. Dlaczego planując zakup, warto pomyśleć właśnie o sprzęcie Bosch? To, że dla wielu osób ta marka jest pierwszym wyborem, nie wynika z przypadku. Przeciwnie! Bosch wiele lat pracował na dobrą renomę. Dziś może cieszyć się zaufaniem wielu klientów i produkować innowacyjne urządzenia na szeroką skalę. Dał się poznać jako ceniony dostawca sprzętu AGD, który jest niezawodny, łatwy w obsłudze i bezpieczny.

Najważniejsze cechy w piekarniku do zabudowy

Chociaż wszystkie piekarniki wyglądają podobnie, nie daj się zwieźć pozorom! W rzeczywistości to często zupełnie inne urządzenia. Tym, co widzisz w pierwszej kolejności jest dobry design, właściwa pojemność, dobrze widoczny panel sterowania. Tym, co najciekawsze, są jednak funkcje. Powszechnie wiadomo, że nowoczesne piekarniki mają funkcję grill oraz termoobieg. To dziś standard, a nie żaden wyróżnik. Co jeszcze potrafi dobry piekarnik Bosch? Poniżej lista najciekawszych rozwiązań!

  • Zdalne zarządzanie – nie chcesz spędzać czasu w kuchni, patrząc jak pieką się ciasteczka? Nie ma takiej potrzeby. Działaniem piekarnika możesz sterować zdalnie, używając aplikacji Home Connect. A co jeśli akurat masz zajęte ręce, bo wyrabiasz ciasto? Nie ma problemu. Nowoczesny piekarnik Bosch zrozumie też komendy głosowe dzięki asystentowi głosowemu Amazon Alexa albo Google!
  • Perfekcyjne gotowanie na parze – uważasz, że dania z piekarnika są często zbyt suche? Można łatwo rozwiązać ten problem, dzięki programom parowym. Wysoka moc grzałki w połączeniu z parą sprawią, że potrawy będą jednocześnie chrupiące na zewnątrz i soczyste w środku. Dodatkowo dania przygotowane z użyciem pary będą zdrowsze, ponieważ ten sposób obróbki termicznej pozwala zachować więcej witamin i innych cennych składników odżywczych.
  • PerfectBake Plus – nie każdy musi być mistrzem wypieków, ale od czego jest sztuczna inteligencja! Nowoczesne piekarniki Bosch wykorzystują moc AI, żeby pieczenie było łatwiejsze. Wystarczy wybrać potrawę i nacisnąć Start – dzięki odpowiednim czujnikom wszystkie parametry pieczenia zostaną właściwie dopasowane.
  • Air Fry – lubisz domowe chipsy z warzyw i owoców? Teraz można je przygotować znacznie prościej, nie martwiąc się o przypalenie. Wystarczy umieścić pokrojone produkty na specjalnej tacy i uruchomić program Air Fry.
  • Cyfrowy Pierścień Sterujący – wybieranie wszystkich funkcji i ustawień za pomocą pokręteł nie zawsze jest komfortowe. Dlatego Bosch proponuje coś zupełnie innego – jeden dotykowy pierścień, dzięki któremu można łatwo wybrać i potwierdzić to, co trzeba.

Piekarnik Bosch do zabudowy – czy warto?

Jak widzisz, technologie rozwijają się dynamicznie, nie tylko w świecie smartfonów czy telewizorów. Także piekarniki do zabudowy stają się coraz bardziej innowacyjne, żeby pieczenie było wygodniejsze. Firma Bosch idzie z duchem czasu i szybko wdraża ciekawe rozwiązania. Dlatego jeśli urządzasz nowoczesną kuchnię, sprzęty tej marki warto brać pod uwagę w pierwszej kolejności. Na pewno cię nie zawiodą!

Sprawdź najlepsze piekarniki do zabudowy Bosch w sklepie MediaMarkt!

Oceń ten artykuł:

Ostatnio dodane