Wyjątkowy prezent dla wnuczka - list od św. Mikołaja

Niespodzianka dla dzieci na 6-tego grudnia

Kiedy przychodzi ten cudowny, magiczny czas Twój wnuczek z wypiekami na twarzy bierze kartkę, siada przy stole i pisze list do Świętego Mikołaja. Tworzy listę upragnionych prezentów, ozdabia ją rysunkami, zakleja kopertę i biegnie do najbliższej skrzynki na listy, aby wysłać ją na Biegun Północny. A co gdyby wnuczek otrzymał osobiście napisany list od Świętego Mikołaja zaadresowany na własne imię i nazwisko?
  • Ostatnia aktualizacja: 2019-11-22
  • Szacowany czas czytania: 3 min.
Wyjątkowy prezent dla wnuczka - list od św. Mikołaja / Niespodzianka dla dzieci na 6-tego grudnia

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas

Są takie chwile w naszym życiu, których nigdy nie zapomnimy. Jedną z takich chwil są Święta Bożego Narodzenia i prezenty, jakie otrzymujemy od naszych najbliższych, a w szczególności te, które przynosi nam święty Mikołaj.

Dla dzieci jest to moment, na który czekają z wyjątkową niecierpliwością. Stale pytają rodziców oraz Dziadków o to, kiedy przyleci Święty Mikołaj, kiedy przyniesie im wymarzone prezenty i czy na pewno nie będą to rózgi? Zastanawiają się, o co poprosić Mikołaja w tym roku? Co drugi dzień zmieniają zdanie, wymyślają kolejne propozycje zabawek, a następnie zaczynają pisać list do Mikołaja.

Kiedy rodzice z trwogą w głosie mówią, że prezentów jest za dużo, albo są zbyt drogie, dzieci z rozbrajającą szczerością odpowiadają, że to nic nie szkodzi, ponieważ rodzice nie będą musieli ich kupować! Przecież przyniesie je Święty Mikołaj! Dla niego to pestka.

Kiedy nadchodzi ta magiczna noc dzieci biegną szybciutko spać, aby jak najszybciej doczekać do poranka i góry prezentów pod łóżeczkami. Inne wręcz przeciwnie, nie chcą zasnąć, tylko pragną spotkać się z Mikołajem oko w oko. Zobaczyć, w jaki sposób dostaje się do domu, jak kładzie prezenty obok łóżeczka. Chcą poczuć jego obecność, dotknąć go lub porozmawiać z nim. Dla dzieci jest to tak mistyczne, radosne przeżycie, że nic nie może się z nim równać. Ta magia pozostaje z nimi przez całe życie.

Spotkanie dziecka z Mikołajem

A gdyby Twój wnuczek mógł poczuć się tak, jakby naprawdę spotkał się ze świętym Mikołajem? Dla każdego dziecka byłoby to cudowne, niezapomniane wydarzenie, o którym dowiedziałyby się wszystkie jego koleżanki i wszyscy koledzy z przedszkola lub ze szkoły.

Sprezentuj swojemu wnuczkowi największą radość i spraw, aby w swojej skrzynce na listy znalazł list od Świętego Mikołaja!

Czy wyobrażasz sobie ten ogromny uśmiech na twarzy Twojego wnuczka? Czy widzisz ogarniające go zdumienie i przepełniające go szczęście? Okrzykom radości nie byłoby końca, a wnuczek pozostałby pod wrażeniem listu przez długi czas.

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś spełnił marzenie wnuczka i dał mu najpiękniejszy prezent, jakim będzie list od Świętego Mikołaja. Jak możesz to zrobić? To bardzo proste.

Wybierz treść listu

Możesz wybierać pomiędzy wieloma szablonami listów, oddzielnymi dla chłopców i dla dziewczynek.

W każdym szablonie Mikołaj opisuje inną, wyjątkową historię, którą możesz dowolnie edytować, zmieniać, usuwać lub dodawać coś od siebie. Każdy list rozpoczyna się bezpośrednim zwrotem do dziecka, więc musisz wpisać jego imię, a następnie dopasować treść do zainteresowań Twojego wnuczka. W liście możesz nawiązać do treści listu, jaki wnuczek napisał do Świętego Mikołaja. Dzięki temu poczuje, że Święty Mikołaj pisał ten list myśląc właśnie o nim!

Na końcu listu możesz dopisać coś tylko od siebie. Na przykład możesz dopisać informację, że Mikołaj:

  • usłyszał od nauczyciela, że wnuczek dostaje bardzo dużo piątek;
  • wie, że robi ogromne postępy w swojej ulubionej dyscyplinie sportowej, lub nauce angielskiego;
  • widział, jak dzielnie pomagał mamie podczas przygotowywania obiadu.

Jest to idealne miejsce, w którym pokażesz dziecku, że ten list został napisany tylko i wyłącznie dla niego. Wnuczek upewni się, że Mikołaj rzeczywiście obserwuje jego zachowanie przez cały rok i doskonale wie, co się u niego dzieje. Pochwal wnuczka za jego dobre zachowanie, doceń jego ciężką pracę, jaką wkłada w pomoc rodzicom w domu lub w naukę w szkole. Dziecko widząc pochwałę od Świętego Mikołaja będzie się starać być jeszcze bardziej grzecznym i pomocnym.

Możesz wybierać spośród takich tematów listów, jak:

  • Pierwsza Gwiazdka
  • Będę grzeczny
  • Odpowiedź na list do Mikołaja
  • Gwiezdny pył
  • Pamiętnik dobrych uczynków i wiele, wiele innych.

W każdym liście Mikołaj opisuje swoją pracę nad przygotowywaniem dla dzieci świątecznych prezentów. Pisze o elfach, reniferach i wydarzeniach z Bieguna Północnego. Dla wnuczka będzie to okazja nie tylko do spotkania z Mikołajem, ale również do poznania jego sekretów, które do tej pory były dla niego niedostępne.

Zamawiając list od świętego Mikołaja czynisz wiele dobra, nie tylko dla swojego wnuczka, ale również dla innych dzieci. Poprzez tę wspaniałą akcję wspierasz Fundację Dzieciom Zdążyć z Pomocą.

Warunki dostawy listu od Świętego Mikołaja

Po dokonaniu przelewu i zaksięgowaniu wpłaty list od Świętego Mikołaja dotrze do Twojego wnuczka w przeciągu 10 dni roboczych. Zostanie on wysłany z Filii Bieguna Północnego, która mieści się w Warszawie, a dostarczy go Poczta Polska listem priorytetowym. W dniu jego wysłania otrzymasz e-maila z informacją, że list jest już w drodze. Możesz już oczekiwać na niewyobrażalny wybuch radości Twojego wnuczka!

List od świętego Mikołaja dotrze wszędzie. Nawet jeśli Twój wnuczek mieszka za granicą, możesz spełnić jego marzenie i podarować mu ten wyjątkowy prezent. Dla Mikołaja nie ma rzeczy niemożliwych. Dla Ciebie również.

Podczas zamawiania listu wybierz kraj, do którego list zostanie wysłany. W przypadku wysyłki za granicę zostaniesz poinformowany o naliczeniu dodatkowej opłaty pocztowej.

Jak rzeczywiście wygląda list od świętego Mikołaja?

Kiedy Twój wnuczek otworzy skrzynkę na listy znajdzie w niej list zaadresowany bezpośrednio do niego. Sam fakt znalezienia takiego listu może być dla wnuczka wyjątkowym wydarzeniem, ponieważ do tej pory nie dostał listu tylko dla siebie! A tym bardziej listu od świętego Mikołaja!

List od Mikołaja wydrukowany jest na ozdobnym papierze o bardzo wysokiej jakości, z oryginalną, piękną grafiką. Każdy list opieczętowany jest złotą, odciskaną pieczęcią Świętego Mikołaja i zapakowany jest w świąteczną kopertę. Na kopercie znajduje się pieczątka Poczty Polskiej i znaczki pocztowe.

Pamiętaj! Jeśli Twój wnuczek nie będzie oczarowany listem od Świętego Mikołaja w każdej chwili możesz go zwrócić. Masz na to 180 dni od daty zaksięgowania wpłaty. Zwrot pieniędzy otrzymasz w przeciągu 14 dni od daty nadania listu zwrotnego.

Zamawiając list od Świętego Mikołaja podarujesz wnuczkowi wspomnienie, które przetrwa przez całe jego życie. Nigdy nie zapomni chwili, w której otworzył skrzynkę pocztową i znalazł list, który napisał do niego osobiście Święty Mikołaj! To uczucie szczęścia i radości, które poczuje dzięki Tobie, będzie dla niego najpiękniejszym, świątecznym prezentem.

Oceń ten artykuł:

Anna Setlak

Anna Setlak

Redaktorka i copywriterka, absolwentka Wydziału Humanistycznego KUL oraz Wydziału Politologii i Dziennikarstwa UMCS. Swoje doświadczenie lingwistyczne wykorzystuje w tworzeniu wartościowych treści, które przekazują wiedzę i tworzą fundament pozytywnych relacji.

Ostatnio dodane