Klocki LEGO City - Twój maluch w centrum miejskich przygód!

Klocki LEGO City na każdym kroku pokazują, że miejskie życie potrafi być naprawdę ekscytujące! Ryzykowna akcja służb, a może gaszenie pożaru przez odważnych strażaków? Z LEGO City każdy scenariusz jest możliwy! W tym przypadku porywający może być nawet przejazd wakacyjnym kamperem w towarzystwie przyjaciół. Wszystko zależy od tego, jak Twój maluch poprowadzi bohaterów miejskiego świata klocków! Dowiedz się więcej o niezwykłych zestawach LEGO City!
  • Artykuł reklamowy
  • Ostatnia aktualizacja: 2023-11-09
  • Szacowany czas czytania: 1 min.
Klocki LEGO City - Twój maluch w centrum miejskich przygód! /

LEGO City – seria inspirowana urokami miasta

W świecie klocków LEGO City miasto ożywa jak nigdzie indziej! Inspiracją dla projektantów zestawów są bowiem aspekty znane z codziennego życia w metropolii. W czasie zabawy brzdąc może wcielić się w mieszkańców i członków służb ratunkowych. Od policji, przez pogotowie ratunkowe, aż po straż pożarną – wybór należy do małego bohatera! Dzięki temu na własnej skórze najmłodsi poczują radość z ratowania innych mieszkańców miasta.

Seria LEGO City otwiera przed dziećmi nowe możliwości zabawy. Dostępne zestawy można bowiem łączyć, dodając kolejne elementy – ulice, sklepy lub inne budynki. Każdy komplet to niewielki kawałek miasta, który twój maluch może nieustannie rozbudowywać i personalizować. Dzięki temu w niedalekim sąsiedztwie znajdą się posterunek policji, myjnia samochodowa i remiza strażacka.

Walka z przestępcami czy kreatywne budowanie? Zestawy LEGO City

LEGO City to świat pełen niesamowitych możliwości, gdzie Twoje dziecko może rozwijać swoje zdolności konstrukcyjne, jednocześnie odgrywając rolę bohatera miasta!

Twój maluch uwielbia wartką akcję, porywające pościgi i ekstremalne przygody? W takim razie zestawy LEGO City powinny znaleźć się w jego kolekcji zabawek. Walka z przestępcami w miejskim świecie to znakomita okazja do nauki o podstawowych wartościach i znaczeniu służb ratunkowych.

Na czym polega fenomen klocków LEGO City? Maluchy od zawsze pociągają zabawki, dzięki którym mogą swobodnie kreować otaczającą je rzeczywistość. Dzięki zestawom inspirowanym życiem miasta najmłodsi mogą zbudować wszystko, co tylko przyjdzie im do głowy – od domów, przez sportowe pojazdy, aż po skomplikowane wieżowce. W różnorodnej ofercie SMYKA każdy znajdzie coś dla siebie!

LEGO City – jakich bohaterów znajdziesz w zestawach?

W zestawach LEGO City spotkasz postacie z różnych zawodów, które nieustannie inspirują dzieci do poznawania nowych rzeczy i rozwijania swoich pasji. Mogą to być policjanci, strażacy, kierowcy, a nawet dociekliwi naukowcy. Bohaterami serii są również zwykli mieszkańcy miasta, spędzający czas w gronie najbliższych.

Na podstawie serii LEGO City powstał również serial o tym samym tytule. W „obsadzie” produkcji znajdują się takie postacie, jak:

  • Duke DeTain – najlepszy policjant w mieście, którego celem jest ochrona niewinnych obywateli;
  • Freya McCloud – szefowa straży pożarnej, która zawsze ma plan na aktualne problemy;
  • Spetzel – lekarz pracujący z Dr. Flieber. Jego ulubione powiedzenie to: „Nigdy nie widziałem przypadku gorszego niż ten!”;
  • Flieber – lekarka pracująca razem z Dr. Spetzelem. Pacjenci często sami się zastanawiają czy na pewno jest doktorem…;
  • STEVEGOESNORTH – gość, który niczego się nie boi! Większość czasu spędza na statku badawczym, obserwując w tym czasie podwodne stworzenia;
  • Bystry Gary – najbardziej poinformowany chłopak w mieście! Zna wszystkie nowinki i najnowsze wiadomości.

Miasto na Twoich zasadach z LEGO City

Za co dzieci pokochały serię LEGO City? Dostępne zestawy do złudzenia nawiązują do elementów znanych z codziennego życia w mieście. Dzięki temu najmłodsi mogą wznieść miniaturową metropolię we własnym pokoju – ze wszystkimi jej urokami!

Odkryj zestaw LEGO City Remiza strażacka na smyk.com! Od tego kreatywnego kompletu warto rozpocząć przygodę z klockami inspirowanymi miastem. Dołącz do malucha i wspólnie wyruszcie na misję ratunkową!

Oceń ten artykuł:

Ostatnio dodane