Piżamy dla dzieci - polski producent

Sen jest niezwykle ważny dla rozwoju dziecka. Z pewnością chcesz zapewnić dziecku jak najzdrowszy, spokojny sen, podczas którego będzie bezpieczne. Ważne jest również, aby Maluszkowi nie było w nocy zimno, co bywa nieraz trudne do zrealizowania z powodu częstego wykopywania. Jakie akcesoria pomogą Ci sprawić, aby dziecko mogło komfortowo spać w nocy?
  • Artykuł reklamowy
  • Ostatnia aktualizacja: 2022-04-27
  • Szacowany czas czytania: 2 min.
Piżamy dla dzieci - polski producent /

Spróbuj zastosować otulacz, który pozwoli dziecku naturalnie się ułożyć

Małe dzieci lubią czuć, że są przytulane. Ciasne przestrzenie kojarzą im się jeszcze z bezpiecznym wnętrzem brzucha mamy, gdzie nie było zbyt wiele miejsca. Stąd ich preferencje do bycia spowijanymi, otulanymi.

Jeśli zależy Ci, aby niemowlę było przykryte i aby było mu wygodnie, spróbuj położyć je spać otulone śpiworkiem Swaddle UP marki Marko. Swaddle UP ETAP 1 został stworzony dla najmniejszych dzieci, aby zapewnić im bezpieczeństwo i jak najbardziej naturalną dla nich pozycję podczas spania.

Ten model otulacza nie tylko zmniejszy ryzyko przeturlania się dziecka, ale również pozwoli mu mieć rączki blisko głowy, co uspokaja Malucha.

Wypróbuj śpiworki rosnące wraz z dziećmi

Jeżeli pomysł zastosowania otulacza wyraźnie Cię zachęcił, dobrym krokiem jest wybranie otulaczy Swaddle UP które rosną wraz z dzieckiem.

Decydując się na śpiworek Swaddle UP ETAP 2, masz możliwość odpięcia jego rękawków. Możesz zrobić to stopniowo: najpierw odpinając jeden, a potem drugi. Dzięki temu Twój Maluszek będzie miał czas, aby przyzwyczaić się do zmian. Wciąż jednak śpiworek zapewni mu ciepło, bezpieczeństwo i wygodę. Nie musisz używać dodatkowo kocyka, co rozwiązuje problemy z wykopywaniem się.

Postaw na spokojne przejście z otulacza na okrywanie kocykiem

Chcesz zacząć przykrywać dziecko kocykiem, kiedy jest już starsze, ale nie chcesz, aby zmiany były dla niego zbyt stresujące? Wybierając otulacz Swaddle UP ETAP 3, pozwolisz dziecku spać zarówno z rączkami na zewnątrz, jak i w środku otulacza. Może ono również swobodnie poruszać nóżkami. Kolejnym etapem, jeżeli tego chcesz, może być tradycyjny kocyk.

Śpiworek

Śpiworek Swaddle UP ETAP 3 zastępuje kocyk, dzięki czemu nie musisz się martwić, czy Twój Maluch odkryje się w nocy.

Wybierasz się w podróż i chcesz zapewnić swojemu dziecku spokojny sen?

Samochodowe podróże mogą być chłodne, zwłaszcza kiedy jest zima lub kiedy włączona jest klimatyzacja. Dlatego, jeżeli zależy Ci na zagwarantowaniu Maluchowi ciepła i bezpieczeństwa, wybierz śpiworek Voksi Move.

Śpiworek Voksi Move jest wypełniony wełną. Ten naturalny materiał jest genialnym izolatorem, zapewniającym ciepło Twojemu dziecku. Jest przyjazny i wygodny, idealny do fotelika samochodowego. Decydując się na niego wiesz, że podczas jazdy samochodem dziecko spędza podróż wygodnie i nie będzie mu zimno podczas snu.

Chcesz wybrać komfortową piżamę dla Twojego dziecka i nie wiesz na jaki model się zdecydować?

Nie każdemu rodzicowi odpowiada używanie śpiworków i otulaczy. Jak najbardziej możesz chcieć ubierać swoje dziecko na noc w wygodną piżamkę, która pozwoli mu spać wygodnie i komfortowo.

Piżamki Love to Dream, podobnie jak śpiworki Swaddle UP dostosowane są do wieku i etapu rozwoju dziecka. Jeżeli Twój Maluch jest niemowlęciem w wieku 3 msc + lub 6 msc +, wybierz dla niego piżamkę Love to Dream ETAP 2.Posiada ona również możliwość odpięcia skrzydełek, uwalniając rączki, gdy dziecko będzie gotowe.

Piżamka Love to Dream ETAP 3 skierowana jest dla starszych dzieci, które mogą spać swobodnie poruszając rączkami. Wybór konkretnego etapu zależy od wieku Twojego dziecka.

W ofercie sklepu Marko dostępne są również klasyczne śpioszki, które możesz wybrać na każdym etapie wiekowym Twojego dziecka, wybierając wzór i kolor najbardziej odpowiadający Twoim preferencjom. Dobre piżamy dla dzieci od polskiego producenta znajdziesz tutaj.

Oceń ten artykuł:

Ostatnio dodane