Co to jest SeniorApp

Aplikacja dla osób potrzebujących wsparcia

SeniorApp to innowacyjna aplikacja mobilna dostępna na smartfonach i komputerach stacjonarnych, stworzona dla osób potrzebujących wsparcia w codziennej opiece, w szczególności Seniorów oraz ich bliskich.
  • Ostatnia aktualizacja: 2023-08-17
  • Szacowany czas czytania: 1 min.
Co to jest SeniorApp / Aplikacja dla osób potrzebujących wsparcia

Skąd ten pomysł?

“Inspiracją do powstania projektu SeniorApp były nasze osobiste doświadczenia związane z opieką nad osobami potrzebującymi pomocy, których liczba stale rośnie. Dlatego naszą misją stało się stworzenie narzędzia spełniającego oczekiwania ludzi wymagających wsparcia, ich bliskich oraz tych, którzy takiej pomocy chcą udzielić.” - Przemysław Mroczek i Igor Marczak, założyciele SeniorApp.

SeniorApp jest rozwiązaniem stworzonym głównie z myślą o seniorach oraz ich bliskich. Twórcy adresują je do wszystkich osób potrzebujących i szukających pomocy w sprawach życia codziennego, a także do tych, którzy takiej pomocy chcą udzielić. Aplikacja w bezpieczny sposób łączy ze sobą lokalną społeczność – ludzi poszukujących wsparcia z oferującymi je osobami, które muszą przejść proces weryfikacji, aby móc udzielać odpłatne usługi, np. złotej rączki czy pomocy w ogrodzie.

W aplikacji SeniorApp również znajdziecie usługi partnerskie w niższych cenach. Są to pakiety medyczne, telekonsultacje a nawet bezpłatne badania słuchu!

Wykonawcy SeniorApp pomogą w:

  • sprzątaniu mieszkania,
  • myciu okien,
  • pracach w ogrodzie,
  • opiece domowej nad osobą bliską,
  • naprawie komputera i TV,
  • zadaniach dla złotej rączki.

Całą listę usług możecie sprawdzić na stronie seniorapp.pl lub bezpośrenio w aplikacji mobilnej.

Jak działa SeniorApp?

Rejestracji można dokonać poprzez pobranie przez Sklep Play lub AppStore aplikacji mobilnej „SeniorApp” lub na stronie internetowej www.seniorapp.pl. Korzystanie z aplikacji jest możliwe na terenie całej Polski. Zarejestruj się i sprawdź sam!

Dla czytelników portalu eDziadkowie.pl SeniorApp przygotował specjalną ofertę! Z kodem rabatowym EDZIADKOWIE zamówicie dowolną usługę 20% taniej. Nie zwlekajcie, kod będzie aktywny do końca 2023 roku.


Aplikacja SeniorApp

Linki do pobrania aplikacji: https://seniorapp.pl/app

Oceń ten artykuł:

Anna Setlak

Anna Setlak

Redaktorka i copywriterka, absolwentka Wydziału Humanistycznego KUL oraz Wydziału Politologii i Dziennikarstwa UMCS. Swoje doświadczenie lingwistyczne wykorzystuje w tworzeniu wartościowych treści, które przekazują wiedzę i tworzą fundament pozytywnych relacji.

Ostatnio dodane