Co to jest SeniorApp
Aplikacja dla osób potrzebujących wsparcia
- Ostatnia aktualizacja: 2023-08-17
- Szacowany czas czytania: 1 min.
Skąd ten pomysł?
“Inspiracją do powstania projektu SeniorApp były nasze osobiste doświadczenia związane z opieką nad osobami potrzebującymi pomocy, których liczba stale rośnie. Dlatego naszą misją stało się stworzenie narzędzia spełniającego oczekiwania ludzi wymagających wsparcia, ich bliskich oraz tych, którzy takiej pomocy chcą udzielić.” - Przemysław Mroczek i Igor Marczak, założyciele SeniorApp.
SeniorApp jest rozwiązaniem stworzonym głównie z myślą o seniorach oraz ich bliskich. Twórcy adresują je do wszystkich osób potrzebujących i szukających pomocy w sprawach życia codziennego, a także do tych, którzy takiej pomocy chcą udzielić. Aplikacja w bezpieczny sposób łączy ze sobą lokalną społeczność – ludzi poszukujących wsparcia z oferującymi je osobami, które muszą przejść proces weryfikacji, aby móc udzielać odpłatne usługi, np. złotej rączki czy pomocy w ogrodzie.
W aplikacji SeniorApp również znajdziecie usługi partnerskie w niższych cenach. Są to pakiety medyczne, telekonsultacje a nawet bezpłatne badania słuchu!
Wykonawcy SeniorApp pomogą w:
- sprzątaniu mieszkania,
- myciu okien,
- pracach w ogrodzie,
- opiece domowej nad osobą bliską,
- naprawie komputera i TV,
- zadaniach dla złotej rączki.
Całą listę usług możecie sprawdzić na stronie seniorapp.pl lub bezpośrenio w aplikacji mobilnej.
Jak działa SeniorApp?
Rejestracji można dokonać poprzez pobranie przez Sklep Play lub AppStore aplikacji mobilnej „SeniorApp” lub na stronie internetowej www.seniorapp.pl. Korzystanie z aplikacji jest możliwe na terenie całej Polski. Zarejestruj się i sprawdź sam!
Dla czytelników portalu eDziadkowie.pl SeniorApp przygotował specjalną ofertę! Z kodem rabatowym EDZIADKOWIE zamówicie dowolną usługę 20% taniej. Nie zwlekajcie, kod będzie aktywny do końca 2023 roku.
Linki do pobrania aplikacji: https://seniorapp.pl/app
Oceń ten artykuł:
Anna Setlak
Redaktorka i copywriterka, absolwentka Wydziału Humanistycznego KUL oraz Wydziału Politologii i Dziennikarstwa UMCS. Swoje doświadczenie lingwistyczne wykorzystuje w tworzeniu wartościowych treści, które przekazują wiedzę i tworzą fundament pozytywnych relacji.
Przeczytaj również
Ostatnio dodane