5 najlepszych plecaków dla dzieci w 2021

Lista plecaków idealnych do szkoły

Plecak to niezbędny asortyment w szafie dziecka, który oprócz niepowtarzalnego wyglądu, pełni także funkcję użytkową. Powinien on być odpowiednio pojemny, wyposażony w liczne kieszonki i przegrody, tak aby pociecha mogła zapakować do niego wszystkie najważniejsze przedmioty. Niezwykle ważne są tworzywa, z których został on wykonany. Materiały te muszą być trwałe i odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Jak znaleźć produkt, który spełni te wymagania i swym wyglądem oczaruje każde dziecko?
  • Artykuł reklamowy
  • Ostatnia aktualizacja: 2021-08-27
  • Szacowany czas czytania: 2 min.
5 najlepszych plecaków dla dzieci w 2021 / Lista plecaków idealnych do szkoły

Fjallraven Kanken - funkcjonalność i styl

Aby odnaleźć właściwy plecak dla dziecka trzeba poświęcić wiele czasu na pozyskiwanie informacji i zaznajamianie się z jego właściwościami. Najlepiej zrobić przegląd oferty w sklepie internetowym np. https://www.e-horyzont.pl/sprzet-turystyczny-gorski/plecaki-i-torby/plecaki-dla-dzieci.html, w którym znajdziesz 5 najlepszych plecaków na rok 2021, wyznaczających trendy i odznaczających się wysoką jakością wykonania. Jednym z takich rozwiązań są plecaki szwedzkiej marki Kanken, która podbiła ogólnoświatowy rynek, dzięki produkcji podnaczasowego asortymentu Fjallraven. Jest to minimalistyczne i niezwykle estetyczne rozwiązanie, charakteryzujące się solidną budową i starannie przemyślaną konstrukcją. Plecak posiada główną komorę, zamykaną na zamek błyskawiczny, mieszczącą książki czy zeszyty formatu A4. Znajdują się w nim także dwie kieszonki boczne i jedna przednia, które posłużą do przechowywania mniejszych przedmiotów. Niezwykłym udogodnieniem jest odblaskowe logo marki, zapewniające bezpieczeństwo podczas powrotu do domu późnym wieczorem. Fjallraven posiada regulowane ramiączka, które można dostosować do własnych preferencji, a także uchwyt, umożliwiający jego ręczne noszenie. Można zabrać go zarówno do szkoły jak i na relaksujące wycieczki w plener. To uniwersalny plecak produkowany w wielu kolorach, przez co każde dziecko znajdzie produkt najbardziej przypadający mu do gustu.

Little TRT Coastal - plecak idealny na szkolne wyprawy

Szkolne plecaki Little TRT Coastal niemieckiej marki Jack Wolfskin odznaczają się wysoką wytrzymałością, dzięki zastosowaniu niezwykle grubych i mocnych tkanin. Posiadają one pojemną komorę z wewnętrzną przegrodą, do których można schować podręczniki, piórnik czy śniadaniówkę. Dodatkowo w plecakach zastosowano praktyczne kieszenie przednie, haczyk na klucze oraz elastyczne kieszenie boczne. To wyjątkowo komfortowe rozwiązanie, wyposażone w wyściełane szelki oraz w regulowany pas piersiowy, zapewniający stabilizację w trakcie wykonywania aktywności. Żywe kolory i ciekawa forma wyprodukowanego modelu, zainteresuje każdą pociechę i zachęci ją do chodzenia do szkoły.

Little Joe Grape Leaf - niezawodne rozwiązanie na rower i wycieczki

Przedstawiony wcześniej producent, czyli Jack Wolfskin posiada także w swym dorobku wyjątkowo trwałe i komfortowe plecaki turystyczne Little Joe Grape Leaf. Są one wyposażone w elastyczne paski, które przylegają i stabilizują plecak podczas noszenia, zsuwania i występowania drgań. Równie ważnym rozwiązaniem, stosowanym przez Jack Wolfskin jest odpowiednia duża liczba przegród oraz występowanie elementów odblaskowych. Asortyment ten powinien być odpowiednio dobrany do potrzeb dziecka i rodzaju wycieczki, na którą się ono wybiera. Zarówno na leśną przechadzkę czy jazdę na rowerze niezbędny jest użytkowy plecak, spełniający określone wymagania.

Deuter Climber - funkcjonalny plecak na górskie wyprawy

Deuter to wiodąca firma, która produkuje plecaki turystyczne Deuter Climber, charakteryzujące się ładnym wyglądem i użytkowością. Posiadają one solidny i przewiewny materiał, który zapewnia wentylację wewnątrz przegród. Ponadto plecaki te odznaczają się troską o bezpieczeństwo dziecka, dzięki licznym, zastosowanym technologiom. Na pasku piersiowym zamocowano gwizdek, który umożliwia wezwanie pomocy w trakcie nagłych zdarzeń. Dodatkowo pod klapą umiejscowiono instrukcję SOS w górach, pozwalającą na sprawne przeprowadzenie akcji ratunkowej. Właściwości te są niezwykle ważne podczas wypraw w wyższe partie gór, a także w momencie niekorzystnych warunków pogodowych. Dzięki temu podróż będzie komfortowa i bezpieczna dla dziecka.

Penguin Step 10 - dla każdego, małego turysty

Ostatnią propozycją w zestawieniu jest plecak Penguin Step 10, uniwersalny produkt, doskonały do całodziennych wypraw i wyjazdów turystycznych. Posiada on pojemne kieszonki, wyściełane paski ramienne, a także wygodny uchwyt ręczny. Innowacyjny materiał, z którego asortyment został wykonany, wykazuje się odpornością na przetarcia, a także zapewnia wentylację pleców podczas długotrwałego noszenia plecaka. Podobnie jak w Deuter Climber, został tu zastosowany pasek z gwizdkiem, umożliwiający wezwanie pomocy. To ciekawy produkt, który będzie służył dziecku przez wiele lat.

Który plecak będzie najlepszym wyborem dla dziecka?

Chcąc zakupić plecak dla pociechy warto kierować się jego zastosowaniem i głównym przeznaczeniem. Należy zwrócić uwagę na jego pojemność, użytkowość, a także wytrzymałość. Przedstawione produkty odznaczają wysokimi parametrami, dzięki czemu wybór jednego z nich będzie najlepszą decyzją w trakcie wyboru asortymentu dziecięcego.

Oceń ten artykuł:

Ostatnio dodane