„Wspomnienia z dawnej pracy” - fotograficzne szaleństwo dla osób 50+

Zasady wzięcia udziału w konkursie „Wspomnienia z dawnej pracy”

Lata PRL były trudne i wymagające dla wszystkich Polaków, jednak teraz z łezką w oku wspominamy ten okres i wracamy myślami do czasów, które darzymy wielką sympatią i nostalgią. Często wspomnienia o dawnym życiu wracają w opowiadaniach, o które wnuczęta proszą swoich dziadków. Aby pozostały z nami jak najdłużej portal Aplikuj.pl zorganizował konkurs, którego celem jest przybliżenie młodym ludziom realiów dawnej pracy.
  • Artykuł reklamowy
  • Ostatnia aktualizacja: 2022-03-12
  • Szacowany czas czytania: 1 min.
„Wspomnienia z dawnej pracy” - fotograficzne szaleństwo dla osób 50+ / Zasady wzięcia udziału w konkursie „Wspomnienia z dawnej pracy”

Na przestrzeni kilkudziesięciu lat życie zawodowe ludzi na całym świecie uległo ogromnej transformacji. Jednym z czynników, który miał wpływ na te zmiany była rozwijająca się w szybkim tempie technologia. Młodzi ludzie jedynie z opowiadań rodziców oraz dziadków wiedzą, jak wyglądała kiedyś praca, dlatego celem konkursu „Wspomnienia z dawnej pracy” jest przywrócenie pamięci o dawnych zawodach i ich ochrona przed zapomnieniem.

Jest to już kolejna edycja tego konkursu, do udziału w którym zapraszamy osoby z województwa lubuskiego i wielkopolskiego, które ukończyły minimum 50-ty rok życia.

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać do redakcji fotografie dawnych zawodów, uzupełniając internetowy formularz zgłoszeniowy, znajdujący się pod adresem: https://www.aplikuj.pl/konkurs-wspomnienia-zgloszenie. Zdjęcia należy przesyłać w terminie do 30.03.2022r.

Na uczestników czekają wspaniale nagrody:

  • kursy komputerowe (strefakursow.pl),
  • telefony komórkowe oraz
  • przydatne gadżety i ciekawe książki.

Wszystkie nadesłane zdjęcia zostaną umieszczone w galerii pokonkursowej, dostępnej dla wszystkich zainteresowanych. Baw się dobrze z Aplikuj.pl!

Regulamin konkursu:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-wspomnienia

Serdecznie zapraszamy!

Wyniki konkursu „Wspomnienia z dawnej pracy”

Była to już szósta edycja konkursu, którego organizatorem był portal Aplikuj.pl. Udział w konkursie mogły brać osoby, które ukończyły 50 rok życia oraz mieszkają w -województwie wielkopolskim i lubuskim. Uczestnicy musieli wypełnić formularz konkursowy, wysyłając za jego pośrednictwem fotografie dotyczące pracy z czasów minionej epoki. Celem całej zabawy było pokazanie ludziom jaki ogromny postęp technologiczny miał miejsce na przestrzeni lat.

Trwały długie dyskusje na temat tego do kogo trafić ma pierwsza nagroda i z ogromną radością ogłaszamy, że trafia ona do Pani Haliny z Kępna!

Gratulujemy zwyciężczyni i wszystkim pozostałym uczestnikom za udział w zabawie.

Wszystkie zdjęcia w konkursowej galerii można obejrzeć pod adresem: https://www.aplikuj.pl/konkurs-wspomnienia-galeria

Oceń ten artykuł:

Ostatnio dodane