Święto wyprzedaży - Black Friday 2021

Kiedy wypada Czarny Piątek i na co zwrócić uwagę?

Black Friday w naszym kraju jest odpowiednikiem amerykańskiego święta największych wyprzedaży przypadającego na ostatni piątek listopada. Z kolei Cyber Monday to kontynuacja szalonych wyprzedaży przypadająca na pierwszy poniedziałek po piątkowych zakupach w promocyjnej cenie.
  • Artykuł reklamowy
  • Ostatnia aktualizacja: 2021-09-01
  • Szacowany czas czytania: 1 min.
Święto wyprzedaży - Black Friday 2021 / Kiedy wypada Czarny Piątek i na co zwrócić uwagę?

Czarny Piątek, przypadający tuż po Święcie Dziękczynienia, oficjalnie otwiera przedświąteczny sezon zakupowy. Dla Amerykanów dzień ten stał się symbolem dobrobytu i bogactwa. Promocje Black Friday to największe rabaty dochodzące do 70%, które sprawiają, że ten czas jest najchętniej wykorzystywany dla zaopatrzenia się w prezenty świąteczne dla bliskich. Black Week jest czasem, w którym zarówno sklepy internetowe jak i stacjonarne oferują klientom zakupowe szaleństwo pod postacią asortymentu w okazyjnych cenach. Tradycja Black Friday niezwykle popularna w Stanach Zjednoczonych została przeniesiona do polskiego kalendarza, sprawiając, że każdego roku bierze w niej udział coraz większa rzesza kupujących i sprzedających. Dla obu stron zakupy w Black Friday po niższych cenach są niezwykle opłacalne.

Promocje Black Friday sklepów stacjonarnych

Black Friday nazywany czarnym piątkiem to jeden dzień w roku, gwarantujący duże obniżki w sklepach stacjonarnych. Aktualne promocje i kody rabatowe powodują największe obniżki cen produktów takich jak klocki lego, kosmetyki, telefony, komputery. Różnorodny asortyment dostępny w Black Friday w obniżonych cenach stanie się idealną okazją dla przygotowania wymarzonego prezentu świątecznego dla Twoich bliskich. Black Week to idealny czas by kupić telewizor w korzystnej cenie, pierwszy smartfon dla swojej pociechy lub wyposażyć pokój małego odkrywcy. Black Friday 2021 daje masę możliwości i okazji, które z pewnością polubi Twój portfel!

Czarny piątek - sklepy stacjonarne i niestacjonarne,

Największą popularnością w Polsce przy Czarnym Piątku cieszą się wyprzedaże perfum, markowej odzieży, sprzętu elektronicznego. Wiele sklepów przedłuża wyprzedaże w Black Week na cały weekend trwające aż do Cyber Monday. W tym roku Black Friday przypada na 26 listopada z kolei Cyber Poniedziałek - 29 listopada. Co najbardziej opłaca się kupić w te wyjątkowe dni w roku? Zarówno centra handlowe jak i drogerie internetowe w Black Friday oferują zakup butów i odzieży po niezwykle okazyjnych cenach. Wyprzedaże mogą dotyczyć każdego asortymentu - niskooprocentowanych pożyczek, promocji telekomunikacyjnych, obniżek ubezpieczenia lub zakupów biletów lotniczych, wyjazdów i wakacji.

Black Friday - zakupy online

Dlaczego warto kupować wybrane produkty online w Black Weekend? Oczywiście, ze względu na bezpieczeństwo i wygodę, które są podstawą udanych zakupów. Płatność kartą umożliwia szybsze odzyskanie pieniędzy przy wystąpieniu ewentualnych nieprawidłowości oraz bezproblemowy zwrot zakupu bez podawania przyczyny. Zakupy online to zakupy prosto z zacisza Twojego domu, bez stania w kolejkach z gwarancją ciągłej dostępności produktów, dzięki czemu nie martwisz się czy wymarzony prezent dla wnuczka zostanie wykupiony przez innego konsumenta. Dokonując zakupów przez internet bez pośpiechu zdecydujesz o odpowiednim rozmiarze ubrania czy idealnym kolorze sukienki. Ponadto wiele sklepów z okazji Black Friday oferuje darmową dostawę oraz bezproblemowy zwrot wszystkich nietrafionych prezentów. Zakupy online to także wygodny odbiór w paczkomacie o dowolnej porze dnia lub dostawa przez kuriera do Twoich drzwi, a także uniknięcie tłumów i kolejek do kasy.

Oceń ten artykuł:

Ostatnio dodane