Konkurs - Wspomnienia absolwenta

Zasady uczestnictwa w konkursie „Wspomnienia absolwenta”

Ukończenie szkoły to wyjątkowy i ważny moment w życiu młodego człowieka. To podsumowanie dziesięciu miesięcy nauki oraz początek upragnionych i wyczekanych wakacji. Dla absolwentów jest to czas wspomnień o szkole i przyjaciołach sprzed wielu lat i czasach, które dawno przeminęły. Aby uchronić te chwile od zapomnienia serwis GoWork zorganizował konkurs dla dawnych absolwentów, którego głównym tematem są wspomnienia o tym, jak kiedyś wyglądało pożegnanie ze szkołą.
  • Artykuł reklamowy
  • Ostatnia aktualizacja: 2022-07-30
  • Szacowany czas czytania: 1 min.
Konkurs - Wspomnienia absolwenta / Zasady uczestnictwa w konkursie „Wspomnienia absolwenta”

Dla kogo jest ten konkurs i na czym polega?

Największy portal związany z tematyką rynku pracy i rozwoju zawodowego GoWork.pl organizuje konkurs dla osób, które moment zakończenia szkoły mają już dawno za sobą.

Jeśli masz skończone 50 lat i mieszkasz na terenie województw Pomorskiego lub Wielkopolskiego, wyślij od 1 do 3 zdjęć ukazujących moment Twojego pożegnania ze szkołą. Czekamy na zdjęcia, na których widać, jak kiedyś świętowała młodzież? Jak wyglądała? Jakie emocje Wam towarzyszyły? 

Zgłoszenia wraz z krótkim opisem fotografii wyślij na adres konkurs.gowork@gowork.pl do dnia 30.09.2022 r.

Atrakcyjne nagrody

Dla 3 osób, które prześlą najciekawsze zdjęcia, GoWork.pl przygotował atrakcyjne nagrody!

Są wśród nich: kosz naturalnych, ręcznie wytwarzanych produktów z Bieszczad, czy też zestaw filiżanek Polskiej Grupy Porcelanowej.

Więcej informacji oraz regulamin znajdziesz na stronie: https://www.gowork.pl/lp/wspomnienia-absolwenta-pomorskie

Zachęcamy do wzięcia udziału w tym szczególnym konkursie i podzielenia się wyjątkowymi chwilami ze swojego życia, aby przetrwały jak najdłużej i przekazywały wiedzę o dawnych czasach nowym, młodym pokoleniom.

Oceń ten artykuł:

Ostatnio dodane