eDziadkowie.pl -
Aktywni dziadkowie
Bądź aktywny, dbaj o swoje zdrowie i kondycję

Konkurs dla osób 50+ Praca na dawnej fotografii

Ostatnia aktualizacja: 2021-04-29  |  Średni czas czytania: 01:08
Artykuł reklamowy
Nowoczesne technologie na zawsze odmieniły sposób wykonywania niemal wszystkich zawodów. Komputery, smartfony, specjalistyczne oprogramowanie są obecne w każdej firmie, która chce prężnie się rozwijać i wyznaczać nowe trendy. A jeszcze kilkadziesiąt lat temu świat, jaki znamy z zakładów pracy wyglądał zupełnie inaczej. Wszystkie czynności wykonywano ręcznie, używając jedynie prostych narzędzi lub maszyn.
Konkurs dla osób 50+ Praca na dawnej fotografii

Pomimo pojawienia się wielu nowych możliwości i usprawnienia szybkości i jakości pracy często tęsknimy za dawnymi latami, kiedy żyło się skromniej, ale spokojniej. Chcąc wrócić do tych wspomnień, ożywić je i przybliżyć młodym pokoleniom stare zawody portal Aplikuj.pl postanowił zorganizować specjalny konkurs fotograficzny.

Jeśli posiadasz w swoim albumie zdjęcia przedstawiające zawody z czasów Polski Ludowej i nowego ustroju, ukończyłeś 50 lat i mieszkasz w województwie świętokrzyskim bądź łódzkim, możesz wziąć udział w wyjątkowym konkursie.

Aby wziąć w nim udział należy wysłać maksymalnie 3 fotografie i wypełnić specjalnie przygotowany formularz zgłoszeniowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-na-dawnej-fotografii-zgloszenie.

W formularzu należy podać następujące informacje:

  • imię i nazwisko uczestnika,
  • dane kontaktowe,
  • maksymalnie 3 pliki graficzne (skany oryginalnych fotografii) przedstawiające osoby na starych fotografiach,
  • można dołączyć także opis zdjęć (co i kogo przedstawiają),
  • podać nazwę Domu Kultury/Klubu seniora, do którego przynależy senior (opcjonalnie).

Celem konkursu jest przypomnienie, jak wyglądała aktywność zawodowa Polaków, ich codzienność oraz funkcjonowanie w dawnych realiach zawodowych.

Do konkursu można przystąpić samodzielnie, lub poprosić o pomoc dzieci oraz wnuki. Można również zgłosić inną osobę, która fizycznie nie może wziąć w nim udziału, a z wielką chęcią chciałaby podzielić się częścią swojej historii.

Na wszystkie zgłoszenia czekamy do dnia 4 czerwca 2021 roku.

Dbając o bezpieczeństwo babć i dziadków, konkurs odbywa się wyłącznie przez Internet. Wystarczy dostęp do komputera, kilka zdjęć z czasów swojej aktywności zawodowej i wypełniony formularz, aby zdobyć cenne nagrody.

Do wygrania są m. in. kursy komputerowe (strefakursow.pl), telefony komórkowe, książki i wiele innych gadżetów.

Regulamin konkursu znajduje się pod linkiem: https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-na-dawnej-fotografii.

Podziel się swoją historią i daj starym fotografiom nowe życie.

Praca na dawnej fotografii

Oceń ten artykuł:


Zobacz także podobne artykuły: