Fotografie z dawnej pracy - internetowy konkurs dla osób 50+

Warunku uczestnictwa w konkursie „Fotografie z dawnej pracy”

Szwaczka, tokarz, zdun, sitarz, to zawody, które powoli odchodzą w zapomnienie. Wiele osób z młodszych pokoleń nie wie, czym zajmowały się osoby wykonujące takie i podobne zawody. Aby ocalić je przed zapomnieniem portal Apliku.pl zorganizował konkurs, którego celem jest przywrócenie pamięci o zawodach sprzed kilkudziesięciu lat. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami konkursu „Fotografie z dawnej pracy”.
  • Artykuł reklamowy
  • Ostatnia aktualizacja: 2022-09-25
  • Szacowany czas czytania: 1 min.
Fotografie z dawnej pracy - internetowy konkurs dla osób 50+ / Warunku uczestnictwa w konkursie „Fotografie z dawnej pracy”

Do kogo skierowany jest konkurs „Fotografie z dawnej pracy”

Do udziału w konkursie, „Fotografie z dawnej pracy” zapraszamy osoby 50 + mieszkające na terenie województw podkarpackiego oraz lubelskiego, którzy swoją pierwszą pracę rozpoczynali na przełomie XX i XXI wieku.

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać zdjęcie lub zdjęcia, które przedstawiają Ciebie na dawnych stanowiskach pracy. Zdjęcia powinny pokazywać realia pracy okresu PRL i późniejszych lat. Dzięki tym fotografiom młodzi ludzie dowiedzą się, jak wielki przełom w technologii nastąpił w tak niewielkim odstępie czasu.

Zgłoszenia do konkursu oraz nagrody

Swój udział w konkursie należy zgłosić na stronie https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie-zgloszenie. Możesz to zrobić samodzielnie, lub z pomocą upoważnionej przez Ciebie osoby.

Na zdjęcia czekamy do 16 października 2022 r.

Na uczestników konkursu czeka wiele atrakcyjnych nagród i wyróżnień. Nawet jeśli nie zdobędziesz głównej nagrody, możesz liczyć na wiele ciekawych gadżetów i książek.

O szczegółach konkursu możesz przeczytać pod adresem www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie.

Aplikuj.pl zaprasza do zabawy!

Fotografie z dawnej pracy

Oceń ten artykuł:

Ostatnio dodane