Bezpłatne zdjęcie do dowodu osobistego dla seniora

Jak przygotować zdjęcie przy pomocy Passport Photo Online?

Jeżeli Twój dowód osobisty stracił właśnie ważność, lub termin jego wymiany zbliża się wielkimi krokami, możesz udać się do najbliższego urzędu w swojej miejscowości lub wymienić dowód przez Internet. Aby nie narażać się na ryzyko zachorowania możesz w wygodny i bezpieczny sposób wykonać zdjęcie do dowodu w zaciszu swojego domu. Korzystając z Generatora Zdjęć Passport Photo Online do 30 czerwca 2021 roku możesz wykonać zdjęcie do dowodu całkowicie bezpłatnie. Jest to ostatni moment do złożenia wniosku online, ponieważ od sierpnia 2021 roku nie będzie już możliwości aplikowania o dowód osobisty przez Internet.
  • Artykuł reklamowy
  • Ostatnia aktualizacja: 2021-04-29
  • Szacowany czas czytania: 2 min.
Bezpłatne zdjęcie do dowodu osobistego dla seniora / Jak przygotować zdjęcie przy pomocy Passport Photo Online?

Dlaczego warto wymienić dowód osobisty przez Internet?

W trakcie pandemii działalność urzędów oraz fotografów jest mocno ograniczona, a wymiana dowodu wiązała się zawsze z koniecznością osobistej wizyty w urzędzie oraz w zakładzie fotograficznym. Teraz korzystając ze swojego profilu zaufanego można szybko i wygodnie wypełnić wniosek o dowód osobisty przez Internet oraz przygotować zdjęcie do dowodu bez wychodzenia z domu. Takie zdjęcie można wykonać bezpłatnie do 30 czerwca 2021 przy pomocy kreatora Passport Photo Online. Szczególnie w czasie pandemii warto skorzystać z udogodnień, jakie oferują Internet oraz nowe technologie.

Tylko do 2 sierpnia wymienisz dowód osobisty online

Cała procedura wymiany dowodu online jest prosta i intuicyjna. Jeśli nie czujesz się na siłach, aby złożyć taki wniosek samodzielnie, pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc swojego dziecka lub wnuka.

Wymiana dowodu przez Internet jest możliwa tylko do sierpnia 2021 roku. Zgodnie z komunikatem działu cyfryzacji w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów – nowe dowody osobiste z odciskami palców i odręcznym podpisem właściciela będą obowiązywać od 2 sierpnia 2021 roku. Ze starego dowodu będzie można korzystać do czasu, aż minie jego ważność.

Nie szukaj fotografa, zrób zdjęcie smartfonem

Dzięki dedykowanej aplikacji Passport Photo Online możesz szybko i bez przeszkód wykonać zdjęcie do dowodu osobistego bez wychodzenia z domu. Wystarczy skorzystać z aplikacji dostępnej na stronie Passport-Photo.online i ściągnąć ją na komputer lub telefon.

Aplikacja Passport Photo Online analizuje parametry biometryczne używając do tego sztucznej inteligencji. Oznacza to, że fotografia wykonana przy pomocy wspomnianego generatora zdjęć spełnia wszystkie wymogi zdjęcia biometrycznego, jak i kryteria zdjęć ustalone przez urząd. Kreator ten jest bardzo prosty w obsłudze. Jedyne czego potrzebujesz to telefon z aparatem, a samo zrobienie zdjęcia, według poniższych wskazówek, nie powinno zająć więcej niż kilka minut.

Fotobudki należące do naszej firmy, zlokalizowane są zazwyczaj w galeriach handlowych i urzędach, które podczas lockdownu mogą być zamknięte. Nie chcemy naszych klientów zostawiać bez dostępu do fotografii dokumentowej, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej aplikacji, która do 30 czerwca pozwala zrobić zdjęcie do dowodu osobistego całkowicie za darmo! - Tomasz Młodzki, właściciel Passport-Photo.online.

Jak przygotować zdjęcie przy pomocy Passport Photo Online?

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie wykonać darmowe zdjęcie do dowodu osobistego, skorzystaj z pomocy Passport Photo Online.

Oto, co należy zrobić, aby wykonać właściwe zdjęcie do dowodu:

  1. Zrób zdjęcie przy pomocy smartfona i pozuj według wskazówek zawartych na stronie Passport Photo Online, gdzie dowiesz się jak prawidłowo ustawić się do zdjęcia, gdzie skierować wzrok, jak zadbać o oświetlenie i jakość, jakich akcesoriów unikać, czy kolor tła ma znaczenie, a także ile potrwa obróbka zdjęcia przez Fotoedytor i co jest najważniejsze podczas robienia zdjęć do dowodu.
  2. Po zrobieniu zdjęcia, należy skorzystać z generatora Zdjęć do Dowodu Osobistego dla Seniora. Na stronie wystarczy dodać wcześniej przygotowane zdjęcie, następnie aplikacja, korzystając ze sztucznej inteligencji, przerobi je na potrzeby zdjęcia biometrycznego.
  3. Tak przygotowane zdjęcie można pobrać ze strony, którą właśnie odwiedziliśmy, a następnie wgrać je podczas wypełniania wniosku o dowód osobisty online.

Bezpłatne zdjęcie do dowodu osobistego

Oceń ten artykuł:

Ostatnio dodane